سوالات متداول

چرا باید به فروشگاه اینترنتی منصوری گل اعتماد کنیم؟

با توجه به کلاه برداری های زیاد اینترنتی این حق را به شما میدهیم که نگران باشید. اما مجموعه منصوری گل از سال ۸۱ تا کنون در این زمینه فعالیت میکند و صرفا یک فروشگاه مجازی نیست. این مجموعه را اکثر کسانی که با گل و گیاه سر کار دارند میشناسند.مجموعه منصوری گل در آدرس گیلان – شهر پره سر – ولی آباد – منصوری محله جنب مسجد واقع شده است که حتی میتوانید به صورت حضوری نیز مراجعه کنید و خرید خود را انجام بدهید.برخی از سایت های فروش اینترنتی حتی بازدید از مکان آنها نیز امکان ندارد اما درب مجموعه ما حتی روزهای تعطیل به روی تمام بازدیدکنندگان باز میباشد.ضمنا میتوانید به صفحه اینستاگرام ما مراجعه بفرمائید و نظرات مشتریان ما را بخوانید و درباره ما تحقیق و سوال بفرمائید.

چگونه میتوانم محصولات منصوری گل را سفارش دهم ؟

سه راه برای خرید محصولات مجموعه منصوری گل وجود دارد.

۱ – خرید اینترنتی و آنلاین از طریق سایت که در قسمت چطور سفارش دهیم و تحویل بگیریم توضیح داده شده.

۲ – از طریق تلگرام که میتوانید به شماره تلگرام  ۷۷۳۷-۹۱۹-۰۹۱۹  پیام داده و با مسئول فروش که در طول روز آماده پاسخگویی هستند سفارش بدهید.

۳ – خرید به صورت حضوری به آدرس گیلان – شهر پره سر – ولی آباد – منصوری محله جنب مسجد.

محصولاتی که از طریق سایت یا تلگرام سفارش میدیم چطوری دستم میرسه ؟

تمام محصولات را از طریق پست ارسال میکنیم و درب منزل تحویل میگردد و در هنگام خرید شما مشخص میکنید که با پست عادی ارسال بشود یا با پست پیشتاز

پست عادی با پست پیشتاز چه فرقی دارد؟

پست پیشتاز به سراسر ایران بین ۱ روز تا ۵ روز تحویل داده میشود اما پست عادی بین ۴ الی ۱۰ روز تحویل میگردد.

چرا سایت منصوری گل نماد اعتماد الکترونیکی ندارد؟

نماد اعتماد الکترونیکی هویت و مکان یک فروشگاه مجازی را تائید میکند که همانطور که در بالا گفتیم هویت مکانی ما کاملا مشخص است و میتوانید به صورت حضوری از مجموعه بازدید کنید.

حتی کلاه بردار ها هم میتوانند به راحتی نماد دریافت کنند شرط دریافت نماد یک آدرس واقعی و یک خط تلفن ثابت است.

مجموعه منصوری گل در مکانی واقع شده که متاسفانه و متاسفانه امکان خرید و نصب خط تلفن ثابت وجود ندارد و یا بهتره بگیم این منطقه از شهر پره سر از تلفن ثابت محروم است بنابر این فعلا امکان داشتن خط تلفن ثابت وجود ندارد. شاید بگید خوب شماره منزل یا اقوام خودتان را برای ثبت نام بدید. اولا باید شماره تلفن مربوط به مکان فعالیت باشد و دوما شماره تلفنی که برای ثبت نام به نماد میدهیم در صفحه مربوط به لوگو نماد اعتماد الکترونیکی درج میشود و همه زمان بازدید از لوگو آن شماره تلفن را میبینند و بی شک به ان شماره زنگ خواهند زد. تصور کنید سایتی که روزانه بیش از ۲۰ هزار بازدیدکننده دارد به نظرتان چندبار تلفن زنگ خواهد خورد.

دلیل اینکه شماره تلفن های منصوری گل خط موبایل هستند چیست ؟

به همان دلایلی که در بالا گفته شد. اما در تلاش هستیم که شرکت مخابرات خطی به بصورت بی سیم به ما اختصاص بدهد.

اگر خط تلفن ثابت ندارید پس اینترنت فروشگاه اینترنتی را جطوری تامین میکنید؟

امروزه راه های زیادی برای دریافت اینترنت وجود دارد که ۳ مودم اینترنت بی سیم از ۳ شرکت مختلف در مجموعه فعال هست.

بعداز اینکه خرید را از طریق سایت یا تلگرام انجام دادیم چقدر زمان میبرد تا بسته بندی و ارسال شود؟

پس از اینکه خرید خود را نهایی کردین بین ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت زمان میبرد تا سفارش شما جمع و بسته بندی شود. این زمان بستگی به حجم سفارشات در یک روز دارد یا اینکه چه زمان از روز سفارش داده باشید. در کل ۹۸ درصد سفارشاتی که در طول روز ثبت میشوند تا نهایت ساعت ۲۴ شب بسته بندی و صبح فردا تحویل پست میگردد. ۲ درصد هم ممکن است مشکل آدرس یا شماره تماس داشته باشد و یا احتمال اینکه یکی دو عدد از محصولاتی که سفارش داده اند موجود نباشد. هر چند خیلی کم پیش میآید .  برای در جریان گذاشتن مشتری تا صبح صبر میکنیم و با ایشان تماس خواهیم گرفت و مشکل را برطرف میکنیم.

میتوانیم هزینه سفارش خود را درب منزل پرداخت کنیم ؟

این امکان وجود ندارد چرا که خیلی از رقیبان و یا برخی از افراد برای اذیت کردن ما سفارش میدهند و آدرسهای دیگران را مینویسند و وقتی بسته به دستشان میرسد میگویند ما سفارش نداده ایم. این امکان را قبلا مدت کوتاهی فراهم کرده بودیم اما واقعا بیش از اندازه سوء استفاده میشد.

نحوه پرداخت به چه صورت است ؟

سه روش برای پرداخت سفارش شما وجود دارد.

۱ – پرداخت از طریق درگاه بانک ملت که زمانی که از سایت به صورت آنلاین خرید میکنید پس از نهایی کردن سفارش به درگاه بانک ملت متصل خواهید شد و مبلغ را آنلاین پرداخت میکنید.

۲ – از طریق واریز کارت به کارت به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۱۹۸۲۷۹۶۶۹ بانک سپه به نام خانم صدیقه قلی زاده رئیس هیئت مدیره و حسابدار مجموعه منصوری گل

۳ – پرداخت از طریق درگاه موبایلی با شماره گیری کد #۷۷۳۷*۹۷*۷۸۸*  که پس از شماره گیری این کد از طریق تلفن همراه مبلغ را وارد میکنید و با تمام کارتهای عضو شتاب میتوانید پرداخت نمایید.