در باره ما

گل و گیاه منصوری

این مجموعه از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه تولید گل و گیاه و اجرای فضای سبز و همچنین آبرسانی فضای سبز شروع کرده است.

منصوری گل از سال 1386 شکل گرفته و این نام بر حسب نام فامیلی بنیانگذار آن نام گذاری شده است .

این مجموعه در این سالها موفقیت های زیادی را کسب کرده به طوری که توانسته از 1000 گلدان تولید گیاه تاکنون به 500/000 گلدان در سال برسد که نشان دهنده پشتکار و تلاش شبانه روزی مجموعه میباشد.

در سال 90 تصمیم گرفته شد محصولاتی که تولید این مجموعه است را از طریق اینترنت بتوان در دسترس همگان قرار دهیم به طوری که هر شخصی در هر شهر و استانی از ایران عزیزمان بتوانند به راحتی گیاه و محصولات مرتبط مورد نظر خود را سفارش و درب منزل خود تحویل بگیرد.

در ابتدا، کار خود را با تاسیس یک وبلاگ آغاز کردیم این موضوع در اول کار مشکلاتی را به همراه داشت که با تلاش و پشتکار توانستیم این مسیر را طی دو سال هموار کنیم و تصمیم بر این شد که سایتی را طراحی و راه اندازی کنیم که در آنجا محصولات خود را معرفی و عرضه نماییم.

در نهایت در سال 1392 فروشگاه آنلاین اینترنتی راه اندازی کردیم تا علاقه مندان به گل و گیاه بتوانن به راحتی با چند کلیک هر محصولی در رابطه با گل و گیاه را که میخواهند خریداری کنن و درب منزل تحویل بگیرند.

خدارو شکر این کار نتیجه داده و به حمد الهی تا کنون 90 درصد مشتریان این سایت راضی بوده اند.

در حال حاظر این مجموعه دارای یک تولیدات و یک نمایشگاه گل و گیاه و یک فروشگاه اینترنتی میباشد که مجموع متراژ آن حدود 12000 متر مربع است و در زمینه تولید انواع گل و گیاه فضای باز ، کاکتوسها،گیاهان آپارتمانی،گیاهان آبزی،گیاهان پوششی و نهال میوه بذر انواع گل و گیاه، پیاز گل و لوازم و ملزومات مرتبط با گل و گیاه فعالیت دارد.

تمام بذرها و پیازهایی که در این سایت عرضه میشوند همه توسط مجموعه ما تست شده اند و تمام آنها از شرکت های معتبر دنیا خریداری میشوند.

70 درصد بذرها از شرکت های بزرگ خارجی تهیه میشود- 20 درصد بذرها از شرکت های بزرگ ایرانی تهیه میشوند و 10 درصد بذرها تولید خود گل و گیاه منصوری است. بذرها به صورت عمده و وکیوم شده تهیه میگردند و در مجموعه ما باز شده و در بسته های کوچک بسته بندی میگردد.

در این سالها نیز افتخارات و مدارک بسیاری بدست آورده ایم که در زیر به تعدادی از آنها اشاره شده است.

گل و گیاه منصوری در استان گیلان در شهر پره سر قرار دارد به این دلیل که تولید و پرورش گیاهان در شمال کشور دارای کیفیت خوبی خواهد بود.

آدرس: گیلان، شهرستان رضوانشهر، شهر پره سر، ولی آباد، منصوری محله، جنب مسجد پلاک 12 مجموعه تولیدات گل و گیاه منصوری.

ساعات بازدید حضوری از مجموعه

در نیمه اول سال از ساعت 8 صبح الی 20

در نیمه دوم سال از ساعت 8 صبح الی 17

شماره تماس : 01358310577

تلگرام : 09199197737

مصاحبه سعید منصوری با ماهنامه تالش

34343

 

 

 

 

 

 

 

 

 تصاویری از تولیدات

عکسهایی هوایی

 

عکسهای زمینی

 

 

برخی از افتخارات کسب شده

 

ایزو های مجموعه منصوری گل

iso10002   iso10004  iso14001 iso9001

 

photo_2016-10-01_23-49-13