دلیل تاخیر در ارسال سفارشات دو هفته اخیر

دلیل تاخیر در ارسال سفارشات دو هفته اخیر

سلام و عرض ادب خدمت مشتریان عزیز سایت منصوری گل

همانطور که میدانید حدود دو هفته است که پیاز لاله – سنبل – لیلیوم – شیپوری در سایت ما موجود شده است و همانطور که قبلا گفتیم پیاز این گلها پیش فروش هستند یعنی وقتی خرید میکنید حدود دو هفته طول میکشد تا ارسال بشود.

اینکه چرا دو الی سه هفته زمان میبرد به دلیل آن است که پیازها چون در سردخانه نگهداری میشوند و اگر به بیرون از سردخانه یعنی دفتر فروشگاه اینترنتی ما انتقال پیدا کند بعداز گذشت چند روز شروع به جوانه زنی میکند یعنی اینکه ما نمیتوانیم پیازها را در دفتر خود بگذاریم و خورد خورد سفارشها را ارسال کنیم چون در این مدت پیازها جوانه میزنند البته جوانه زدن پیازها هیچ ایرادی ندارد و مشکلی در گلدهی آن ایجاد نمیکند اما چون اگر پیاز جوانه هایش بزرگ باشد در هنگام بسته بندی و یا درون بسته در مسیر ممکن است جوانه های ان پیاز بشکند که وقتی جوانه بشکند ممکن است پیاز دیگه گل ندهد.

به همین دلیل پیازها در سرخانه  هستن و هر ۱۰ الی ۱۵ روز که حدود ۳۰۰ تا سفارش در سایت ثبت بشه از هر پیاز چند باکس مورد  نیاز میاریم و در یک روز همه را ارسال میکنیم.

تمام این حساسیت ها به خاطر این است که پیاز با کیفیت و بهترین شکل خدمتتان تحویل شود.

مشتریانی که قبلا از ما خرید بذر و یا محصولاتی به غیر از این پیازها داشتن میدانند که تمام سفارشات خیلی سریع و در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت آماده و تحویل پست میگردد یعنی اگر خریدی غیر از این پیاز ها داشته باشید خیلی سریع اماده و ارسال میشوند و زود تحویل میگیرید.

لازم به ذکر هستیم که هنوز وقت برای کاشت پیازها هست و به هیچ عنوان دیر نشده و شما تا اواسط بهمن ماه هم میتوانید پیازها را بکارید.

سفارشها به نوبت دارن ارسال میشوند انشاالله تا  بیستم دی ماه تمام سفارشات پیش خرید شده تحویل شما مشتریان عزیز میگردد.

از اینکه وقت گذاشتید  و این متن را خواندید و صبور هستید خیلی سپاسگزاریم