قوانین و مقررات

1- شما این حق را دارید که قبل از خرید در وب سایت منصوری گل به هر اندازه که نیاز باشد تحقیق و مطالعه به منظور انتخاب گیاه و محصولات مورد نظر خود داشته باشید. این به این منظور است که شما زمانی که خرید خود را نهایی می کنید از هر نظر اطمینان کامل داشته اید.

مشتریان گرامی در نظر داشته باشند تمام بذرهای ارسالی قبلا کاشته شده و در مجموعه منصوری گل تست کیفیت گرفته شده اند.

منصوری گل در قبال بذرهای کاشته شده هیچ مسئولیتی قبول نمیکند. چرا که شرایط کاشت بذرها با توجه به عملکرد شما قابل پیشبینی نیست. و امکان دارد با استانداردهای کاشت بذر یا گیاه مورد نظر مغایرت داشته باشد که این مغایرت موجب اختلال در رشد بذر یا گیاه میشود.

یعنی اینکه اگر بذری را بکارید و سبز نشود امکان اینکه شامل ضمانت باشد نیست. همانطور که بالا گفته شد ممکن است نحوه کاشت بذر و یا شرایطی که شما بذر را میکارید درست نباشد.

2-منصوری گل تمام محصولات خود را تضمین کرده و اگر پس از دریافت محصول به هر دلیلی شما را راضی نکند. میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید ، مورد را اطلاع داده و محصول را بازگردانید و کل مبلغ به حساب شما برمیگردد. باز هم تکرار میکنیم توجه داشته باشید بذرهایی که کاشته اید شامل ضمانت نیست. خریدهای زیر 20 هزار تومان هم شامل ضمانت نمیشوند.

3- فروشگاه منصوری گل محصول مورد نظر شما را در بسته بندی های استاندارد به آدرس شما ارسال می کند و شما در هنگام خرید در صحت شماره های تماس وارده و همچنین آدرس محل تحویل کالا مسئول هستید.

4- تمامی محصولاتی که در فروشگاه منصوری گل  توسط شما عزیزان انتخاب و خریداری می شود در همان روز بسته بندی و فردای آن روز به اداره پست تحویل داده خواهد شد تا به آدرس شما ارسال شود.

اگر به هر دلیلی سفارش شما در مدت 10 روز به دستتان نرسید حتما با ما تماس بگیرید( 09199197737) (01358310577)

5- به خرید های کمتر از 10 هزار تومان رسیدگی نمیشود لطفا خرید نفرمائید.

6- خرید گل و گیاه به صورت اینترنتی امکان پذیر نیست و نمیتوان ارسال کرد. شما فقط میتوانید بذر گل پیاز گل و محصولاتی که با پست قابل ارسال است را به صورت اینترنتی خرید کنید. لطفا هنگام خرید توجه کنید که گیاه گلدانی زنده سفارش ندهید.

از اینکه منصوری گل را انتخاب میکنید خیلی سپاسگزاریم. مطمئن باشید از انتخابتان پشیمان نخواهید شد ما با ، راهای ارتباطی مختلفی همیشه در کنار شما هستیم.

تلگرام : 09199197737

تماس : 01358310577