فروشگاه اینترنتی گل و گیاه منصوری
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

فروش پیاز گل شیپوری

فروش پیاز گل شیپوری

سلام و عرض ادب خدمت مشتریان و کاربران عزیز سایت منصوری گل

درخواست های زیادی داشتیم که پیاز گل شیپوری را امسال بیاریم و در سایت عرضه نماییم.

در سالهای گذشته به خاطر قیمت بالای پیاز این گل پیاز گل شیپوری برای فروش نداشتیم

همانطور که میدانید پیاز شیپوری هلندی پیاز های خیلی درشتی دارد و چون از هلند می آید باتوجه به قیمت بالای یورو قیمت تمام شده آن زیاد میشود.

ما همیشه سعی میکنیم محصولات با قیمتهای بالا در سایت نگذاریم چون مثلا ۴۰ هزار تومان برای یک عدد پیاز گل شیپوری برای کسی که اطلاعی از قیمت ها و ارزش این گل را نداند در نگاه اول به مجموعه ما بدبین میشود.

احتمالا پش خود فکر میکند که ما قیمت ها را از خودمان درمیاریم یا هر قیمتی که خودمان دوست داریم میزاریم حتی شده تلفنی یا از طریق پیامرسانها یا حتی کامنت زیر برخی از محصولات از قیمت بالای اون محصول شاکی شدن و مارا کلاه بردار خطاب کرده اند به خاطر همین مسائل خیلی از محصولات خاص و کمیاب را تامین نمیکنیم.

باید عرض کنیم اصلا چنین چیزی نیست منصوری گل بیش از ده سال است که در زمینه گل و گیاه فعالیت میکند و حتما دوست داریم سالهای سال کنار شما عزیزان باشیم پس باید مراقب اعمال و رفتار خود باشیم اگر جنسی را گرون بدیم با دنیای اینترنت و اطلاعات امروز مطمئنا طولی نخواهد کشید که رسوا خواهیم شد.

هر محصولی که خریداری میشود قیمت تمام شده آن به علاوه سود بین ۱۵ الی ۳۰ درصد به آن اضافه میشود و قیمت گذاری میشود.

پیاز گل شیپوری هم از این دسته محصولات است که با قیمت یورو امسال قیمت تمام شده آن تا دست مشتری برسد هر عدد ۴۰ هزارتومان میشود که چون قیمتش بالاست ما سود خیلی ناچیز روی آن کشیدیم و تعداد خیلی محدود از این پیاز آوردیم تا کسانی که علاقه مند هستن بتونن این پیاز را تهیه کنند.

لازم به ذکر است که به خاطر قیمت بالای این پیاز هیچ سایت و فروشگاهی پیاز آن را موجود ندارد و نمیفروشد و تنها جایی که میتوانید تهیه کنید سایت منصوری گل است.

شما میتوانید برای تهیه پیاز این گل زیبا و خاص اینجا کلیک کنید.

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*