نکاتی در مورد زمان کاشت پیاز لاله و سنبل

نکاتی در مورد زمان کاشت پیاز لاله و سنبل

توجه کنید که اگر میخواهید لاله و سنبل شما عید به گل بشیند باید موقع بکارید و در زمانش بکارید.

مطالب زیر را با دقت بخوانید تا هر سال در زمان مناسبی پیاز لاله و سنبل بکارید.

در طول سال مشتریان زیادی با ما تماس میگیرند و سراغ پیاز لاله و سنبل را میگیرند مخصوصا در فروردین زمانی که لاله و سنبل به گل نشستن و در اواخر تابستان و اوایل پاییز. اما لاله و سنبل را در هر زمانی که نمیشه کاشت.

لاله ها همه به گل نشتسن یا گلهایشان در حال اتمام و خراب شدن طرف زنگ میزنه بذر یا پیاز لاله میخوام!!!

 

اکنون که این مطلب را برایتان مینویسم اواخر آبان ماه است و شک نکنید برای کاشت پیاز لاله و سنبل زود است.

پیاز لاله و سنبل چون از قبل سرمادهی شده اند و وقتی به دست شما میرسد با یک شوک گرمایی ریشه زده جوانه ها کم کم بیرون میزنند و هر چقدر هوا گرم تر شود گلها زودتر پدیدار میشوند.

مثلا فرض کنید پیاز سنبل را الان که برج ۹ هست تهیه کردید و اقدام به کاشت پیاز سنبل میکنید. و گلدانتان را در منزل قرار میدهید ، چون پیازها سرمادهی شده اند در معرض گرما که قرار بگیرند شروع به رشد کرده و یک ماهه به گل مینشینند. حالا سنبل های شما گل داده اند اما ماه ها تا عید باقی مانده!!!! گلهای سنبل عمر کوتاهی دارند و پس از به گل نشستن نهایت تا دو هفته از بین میروند. و شما سفره هفت سین بدون سنبل و لاله خواهید داشت.

به زودی مراحل کاشت پیاز لاله و سنبل را در منزل و یا بیرون منزل کامل توضیح خواهیم داد. زمان کاشت پیاز لاله و سنبل در داخل منزل با بیرون منزل متفاوت است…

سایت منصوری گل هر سال در زمان مناسب پیاز لاله و سنبل را موجود خواهد کرد و به همه جای ایران نیز ارسال داریم حتی یک عدد پیاز

ادامه مطلب به زودی…