کارت ضمانت منصوری گل

کارت ضمانت منصوری گل

در راستای احترام به حقوق مشتریان گرامی مجموعه منصوری گل خرید شما  تا ۱۰ روز از زمان دریافت،گارانتی می نماییم تا چنانچه از کیفیت ظاهری محصول دریافتی رضایت نداشتید یا بسته تحویلی با خرید شما مغایرت داشت. میتوانید آن را به آدرس فروشگاه منصوری گل ارسال و وجه خود را دریافت کنید.

مشتریان گرامی در نظر داشته باشند تمام بذرهای ارسالی قبلا کاشته شده و در مجموعه منصوری گل تست کیفیت گرفته شده اند.

منصوری گل در قبال بذرهای کاشته شده مسئولیتی قبول نمیکند. چرا که شرایط کاشت بذرها با توجه به عملکرد شما قابل پیشبینی نیست. و امکان دارد با استانداردهای کاشت بذر یا گیاه مورد نظر مغایرت داشته باشد که این مغایرت موجب اختلال در رشد بذر یا گیاه میشود.

یعنی اینکه اگر بذری را بکارید و سبز نشود امکان اینکه شامل ضمانت باشد نیست. همانطور که بالا گفته شد ممکن است نحوه کاشت بذر و یا شرایطی که شما بذر را میکارید درست نباشد.

منصوری گل ضمانت میکند محصولی که به دستتان میرسد همان چیزی باشد که در سایت ما تصویر و نام آن قید شده است.

اگر چنانچه محصولی که به دستتان میرسد از لحاظ ظاهری مورد پسند شما نیست و یا بذری که ارسال شده است به نظر شما بذر تقلبی میباشد و یا آن بذر ، بذر گیاهی نیست که ما اعلام کرده ایم یعنی مثلا به جای بذر گل نیلوفر بذر گل تاج خروس ارسال شده میتوانید ظرف ۱۰ روز بسته و یا محصول مورد نظر را به آدرس ما پست کنید و کل هزینه خود را دریافت کنید.

زمان ضمانت چگونه محاسبه میشود ؟

از روزی که بسته به دستتان میرسد تا روزی که بسته را برگشت میزنید باید ۱۰ روز باشد چون اگر بیشتر از این ۱۰ روز باشد ممکن است شما بذر و یا محصول مورد نظر را در شرایط مناسبی نگهداری نکنید مخصوصا بذرها باید در مکانی خشک باشند که مورد قبول ما نیست.

چگونه منصوری گل میتواند زمان را محاسبه کند و ده روز را دقیق به دست بیاورد؟ با توجه به اینکه بسته ای که ما ارسال میکنیم دارای کد پیگیری پست است و با کد پیگیری زمان تحویل بسته به شما در سایت اداره پست قابل مشاهده است. تاریخ ارسال بسته برگشتی شما نیز با توجه به کد رهگیری شما قابل مشاهده میباشد.

در واقع این کارت ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری است.